Kalite

Damla İlaç, ISO9001:2014 Kalite Yönetim Sİstemleri, ISO14001:2004 Çevre Yönetim Sistemleri ve  OHSAS18001:2007  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarına sahiptir. 
TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan GMP sertifikasına sahiptir.
Firmamız Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır ve sürekli olarak çevresel etki konusunda denetlenmektedir. Ayrıca firmamızda, 2 İş Güvenliği Sorumlusu ve Bilgi Güvenlik Hazırlayıcı da görev almaktadır.
Firmamız kalite sistemlerini ve GMP uygulamalarını en etkin biçimde uygulamaktadır ve firma içi görevli personelin %80 i üniversite mezunu, tüm Damla İlaç personelinin ise yarısından fazlası endüstriyel yetkinliklerimizle ilgili üniversitelerden mezundur.
 
Firmamızın Kalite Laboratuvarlar donanımları ve Kalite Güvence Sistemimiz son derece gelişmiştir. Kalite uygulamaları, dokümantasyon, kalibrasyon takibi, planlama ve stok takibi gibi modüllerden oluşan, firma içi geliştirilmiş özel bir yazılım ile takip edilen sistemimiz, kalite ve GMP ile ilgili tüm kriterler ve sonuçlara anında ulaşmayı sağlayarak, sıfır hata ilkesine ulaşmamızda önemli bir rol oynamaktadır ve sektörde fark yaratmamızı sağlamaktadır. 
 
Dinamik Kalite ekibimiz, gelişen proseslerde sürekli ve uzun soluklu rol alarak, iddialı bir ekip haline gelmemizde pay sahibi olmuşlardır.
 
Firmamız, ayrıca üretim sözleşmesi olmayan firmalara da çeşitli kalite konularında hizmet vermektedir. Analitik Metot Geliştirme, Validasyon Hizmetleri, formül geliştirme ve tam hammadde analizleri gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca firmamız, süreç iyileştirme, GMP ve üretim kalite iyileştirme ile ilgili de destekler sağlamaktadır.
 
Tüm kayıtlarını izlenebilir ve hızla ulaşılabilir bir yapıda oluşturan Damla İlaç, yalnızca fason üretim yapmaktadır ve güvenilir iş ortağı olmaya devam edecektir.
 

Müşteri Girişi E-Posta Adresi Parola Giriş Parolamı Unuttum
©2024 - Damla İlaç Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM